• خانه
 • مقصد ها
 • درباره ما
 • ارتباط با ما
 • نویسنده : ماوی گشت
  تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۰۴/۳۱

  باکو در ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب شوران قرار دارد . وجود بسیاری از پارک های ساحلی و برگزاری برنامه های متعدد هنری از جمله موسیقی ، تئاتر چهره خاصی به این شهر داده است . بخش قدیمی شهر باکو همراه با برج وحصار قلعه شهر از سدهای میانه به جای مانده و یکی از آثار ثبت شده در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی می باشد .

  ما در این  تورباکو به جاهای تفریحی این شهر زیبا سر زدیم و مطالبی را آماده کردیم ....

  باکو مقصدی دلپذیر برای تفریح و خوش گذرانی است که برخی موسیقی حال و هوای غربی دارد و در برخی دیگر از نواحی شرقی دارند .

  جازکلاب همه ساله " فستیوال جاز"باکو را برگزار می کند که بسیار جذاب و شنیدنی است . بیشتر بارها و پاپ ها در اطراف میدان فواره مجتمع شده اند ، میدان وسیع و زیبا که برای پرسه های بی هدف و تماشای مردم در گذر فرصت های کم نظیری فراهم می سازد .

  نمایش های باله واپرا در باکو زبانزد همه می باشد کسانی که در این تور باکو ما را همراهی کردن حتما با ما هم نظر هستند . تالار ملی باله و اپرا در خیابان نظامی اجرای های تسخیر کننده ای را برگزار می کند ، تالار فیلارمونیک نیز اجراهای دل چسبی را در پارک نزدیک خود دارد .

  اگر هوای آبتنی در خزر را در سر دارید سواحل شنی فراوانی با امکانات شنا در شبه جزیره آب شوران می توانید داشته باشید ، گرچه به علت ورود گنداب های صنعتی و نفتی به دریا بهتر این است که  حمام آفتاب را به شنا ترجیح دهید . جالب است که بدانید حمام های ترکی مناسبی برای خستگی در کردن در باکو وجود دارد .

  در تور باکو ما از ارگ قدیم باکو ، قلعه دختر باکو ، دیوارهای باکو نیز دیدن کردیم حتما شما هم سر بزنید

  نمایندگی برندهای معروف در مراکز خرید شهر باکو :

  Adidas ، Benetton ، Mango ، Nike ، Debenhams ، Jack Jones